Bebek Elbiseleri

Özellikle yaz gibi mevsimlerde bebeğin terlememesi adına kız bebeklerde en çok kullanılan kıyafetlerden birisi de elbiseler olmaktadır. Elbisenin en çok beğenilen modele tercih edilmesi ve farklı aksesuarlar ile kombinlenmesi, bebeğin daha hoş bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte bebek elbiseleri pamuklu yapıları sayesinde yaz mevsimlerinde bebeğin terlemesi de engellenmiş olacaktır. Kış mevsiminde de pamuklu olmasından dolayı, bebeğin sıcak durması sağlanabilecektir. Ayrıca pamuklu kıyafetlerin bebek ciltlerine zarar vermeyeceğinden dolayı anneler tarafından da tercih edilmesi gerektiği söylenmelidir.

Kız Bebek Elbiseleri

Elbiselerin her zevke uygun olarak tercih edilebilmesi mümkün hale getirilmiştir. Yıkama kolaylığında olması da anneler tarafından en çok tercih edilecek kıyafet türlerinden birisi haline gelecektir. Ayrıca elbiselerin aynı şekilde tulumlar gibi çok kolay bir şekilde giydirme ve çıkarma avantajı bulunur. Bebeğin en hareketli olduğu dönemlerde, kıyafet değiştirmek de oldukça zordur. Bunun için giydirmesi daha kolay olan kıyafet çeşitleri özellikle kız bebekler için elbiseler tercih edilebilir. Elbiseler ile birlikte uyum sağlayacak olan çorap modelleri de yine bebek elbiseleri ile kullanılabilir. Farklı renkte olan pamuklu çoraplar sayesinde elbise ile yakışacak olan modeller de yine site içinde rahatlıkla bulunabilmektedir. Losan markasının çok uzun zamandır kıyafet sektöründe bulunması da kıyafetlerin en kaliteli olanlarının üretilmesini sağlar. Bebeklerin sağlıkları açısından bu dönemde doğru kıyafet seçimi de büyük önem taşımaktadır. Bebeklerinizin için özel olarak tasarlanmış olan elbise çeşitlerini, sitemizden tercih etmeniz mümkün olacaktır.

Erkek Bebek Elbiseleri

Bebek elbiseleri anneler tarafından farklı özelliklere sahip olmalıdır. Bu özelliklerden ilki görünüştür. Bebeği için en iyisini tercih edecek olan annelerin, kendi zevklerine uygun olan modeli elbise üzerinde bulması gerekmektedir. Pek çok farklı modele sahip olduğumuz için de kolay bir şekilde seçim yapmak mümkün olacaktır. Ayrıca bebeğin cildine uygun olan ve onu rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiş kumaş yapısı da en az görünüş kadar önem taşır. Rahatlığın istenen özellikler arasında olmasından dolayı, annelerin gönlünün rahat edebileceği tarzda olan markaları bünyemizde taşıyor ve bunları sizin için sitemizde yer ediyoruz.
₺74,94 KDV Dahil
₺124,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺90,93 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺59,94 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺59,95 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo