Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri

Yeni doğan bebekler için büyük öneme sahip olan tulumlar erkek ve kız bebeğe göre farklı ebatlarda ve farklı dış görünüşlerinde olabilmektedir. Yeni doğan bebek kıyafetleri içerisinde yerini alan bebek tulumları, genellikle kız ve erkek çocuklarında en çok tercih edilen renklere göre şekil göstermiştir. Kız bebeklerde çokça kullanılan pembe ve mor gibi renklerin haricinde beyaz renginin de tulumlar içerisinde yer aldığı söylenebilir. Ayrıca tulumların Losan ve Carters markalarına sahip olan modelleri de yine sitemiz içerisinde yer almaktadır.

Yeni Doğan Erkek Bebek Kıyafetleri

Genellikle bebekler için üretilmiş olan markaların en çok tercih edilenleri arasında olan Carters ve Losan markaları, eski oldukları için tecrübeye de sahiptirler. Kaliteli olan ürünlere sahip olmaları da bu unsurun başında gelmektedir. Yeni doğan bebek kıyafetleri de tasarlayan bu markaların tulumları kolay bir şekilde giydirme avantajı sağlamaktadır. Anneler için en zor olan durumlardan birisi de hiperaktivite özelliği gösteren dönemlerinde bebeğin kıyafetini değiştirmek olmaktadır. Daha kolay bir giyim tarzına sahip olan kıyafetlerden tulumları tercih etmek de işleri kolaylaştıracak durumlardan birisi olabilecektir. Bebeğe hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olan tulumlar iki cinse göre de değişiklik göstermektedir. Annelerin bebekleri için zevklerine uygun olan bir tulumu seçmeleri mümkün olabilecektir.

Yeni Doğan Kız Bebek Kıyafetleri

Carters markasının yeni doğan bebek kıyafetleri incelendiğinde, erkek ve kız bebekler için kolay açma ve kapama özelliği gösteren çıt çıtlar ile oluşturulduğu göze çarpmaktadır. Ayrıca fermuarlı olan tulum modelleri de bulunmaktadır. Erkek bebekler için tulumlar da tercih edilen polar özelliğinin yumuşak ve sıcak tutması amaçlanmıştır. Patili, çizgili ve arabalı olan çok farklı model çeşitleri de erkek bebekler için sitede bulunan tulum modelleri arasında gelmektedir. Aynı şekilde kız bebekler için de kolay giydirilebilme özelliği taşıyan ve kış mevsimlerinde de bebeği sıcak tutacak özellikte olan farklı bebek kıyafetleri sitemizde yer alır. Modellerin en çok beğenilenleri tercih edilebilecektir. Ayrıca ürünlerin anti bakteriyel özellik taşıması da bebeklerinizin sağlığı için en doğru tercih olabilecek bir unsurdur. Terletmeyen ürünler sayesinde bebeğiniz daima sağlıklı ve neşeli kalacaktır.
₺119,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺79,95 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺79,95 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo